страница загружается

SMART HYDRA

дата публікації: 2020-07-21 14:27:11

Гідропоніка - це метод вирощування рослин з використанням води і поживних речовин, не використовуючи грунт. Замість неї використовуються нейтральні субстрати. Наприклад, керамзит, кокосове волокно, скло, мінеральна вата.

Сама ідея гідропоніки полягає в тому, щоб усунути як можна більше бар'єрів між країнами рослини, водою, киснем і поживними речовинами, які необхідні йому для росту. І це з лишком винагороджується великим урожаєм високої якості.

Є багато способів зробити це, ось деякі з них.

1. гнотова система

2. Метод Kratky

Метод назвали в честь Bernard Kratky. Винахідника з Гавайського університету, який опублікував його в журналі Acta Horticulturae в 2009. Суть його полягає в тому, що високу ємність заповнюють живильним розчином. У міру того як рослина п'є, рівень рідини падає, всмоктуючи нову порцію повітря. Тим самим коренева зона забезпечується киснем.

Метод досить вимогливий до самого початку правильно прорахованому розчину і не підходить для багаторічних культур. Однак непогано зарекомендував себе для зелені і пряних трав.

3. Капельный полив

Мабуть, найбільш поширений спосіб вирощування, як у землі, так і в субстратной гідропоніці. Надійний і перевірений часом. Даний спосіб використовували ще в 1866 році в Афганістані. Для зрошення посадочних місць використовували перфоровану глиняну трубку. Суть в тому, що водопровідна магістраль, підключається до резервуару з водою або живильним розчином. І по ній рідина досягає безпосередньо рослини, дозовано вносячи через перфорацію або спеціальну крапельницю необхідну кількість рідини.

4. глибоководна культура

У промисловому вирощуванні більш відомий як Гідропоніка на плотах. Спочатку саджанці проростають в кубики з субстратом. Після, переносяться на спеціальних плотах, в ставок або басейн. Протягом росту рослини можуть бути перерозподілені. Спочатку в плоти з більшою щільністю посадки, надалі з менш щільною.

Поживний розчин насичується киснем за допомогою повітряних насосів або рециркуляції, а вода охолоджується, щоб підтримувати правильну концентрацію розчиненого кисню.

У домашній гідропоніці зазвичай використовують не просвіщати відра, в якості резервуара і сітчасті пластикові горщики, що дозволяють коріння вільно проростати до живильного розчину.

Для оксигенації в ємність поміщають камінь розпилювач, підключений до акваріумному компресора. Через малий об'єм рідини в відрі, доводиться набагато частіше стежити за рівнем PH і ЄС, з-за чого метод став більш складним в освоєнні.

5. поживний шар

Свою популярність метод отримав в 1965 році, завдяки застосуванню Allenом Cooperом в дослідницькому інституті Glasshouse Crops в Littlehampton, Англія.

Суть методу в тому, що в трубі або в жолобі, створюється сильний реверсивний потік живильного розчину, майже плівкою, втягуючий за собою свіжий потік повітря.

Завдяки цьому розчин добре збагачується киснем. Метод успішно застосовується в стелажних системах.

6. періодичне затоплення

Система не дарма заслужила визнання завдяки своїй високій ефективності. Суть полягає в тому, що ємність заповнюється інертним субстратом повністю або у випадку з вирощуванням в горщиках встановлюється спеціальна кришка. Подається живильний розчин, що витісняє старий повітря і зволожуючий кореневу зону.

Як тільки досягається потрібний обсяг, подача відключається і розчин стікає, втягуючи за собою свіжу порцію повітря, як поршень.

7. аеропоніка

Одна з перших згадок про аеропоніці з'явилося в 1920 році, тоді ботаніки використовували метод, для вивчення розвитку кореневої системи. Рослина фіксувалося за стебло, а коріння звисали в повітрі, періодично зволожуючи живильною рідиною.

Однак свій розвиток система отримала тільки з популяризацією гідропоніки. І то довгий час технологія залишалася за лаштунками. Продемонстровано була в 1982 році в тематичному парку Діснея «Земля».

Фахівці нашої компанії маючи великий досвід роботи з різними системами, допоможуть підібрати найбільш раціональний і ефективний.

Нами були розроблені спеціальні лотки, що дозволяють з легкістю пристосувати їх до бажаного методу вирощування.

Більше в розділі гідропоніка:

© Green Future. При копировании наших материалов обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.

Последние публикации
22
лют
СПЕКТРИ ФИТО-СВІТИЛЬНИКІВ Модельний ряд (LGS v.1) на базі діодів 3535
21
січ
як зробити правильний вибір
У даній публікації, ми розповімо Вам, як вибрати якісні фіто-світильники, на що варто звернути увагу і як уникнути підробок.
14
груд
як правильно вимірювати PPFD
Освітлювальні компанії, які публікують PPFD тільки в центральній точці зони покриття, сильно переоцінюють справжню інтенсивність світла світильника.
АВТОРИЗАЦИЯ
я хочу зарегистрироваться »
отправка сообщения
Спасибо!
Ваше сообщение отправленно нашему специалисту. Мы свяжемся с вами в ближайшее время!
Замовити зворотній дзвінок
Фотосинтетически активная радиация - PAR

Фотосинтетически активная радиация, или, сокращённо, ФАР (PAR) — часть доходящей до биоценозов солнечной радиации в диапазоне от 400 до 700 нм, используемая растениями для фотосинтеза. Этот участок спектра более или менее соответствует области видимого излучения.

Фотосинтетический фотонный поток — суммарное число фотонов, излучаемых в секунду в диапазоне длин волн от 400 до 700 нм (мкмоль/с). Иногда эту величину выражают в эйнштейнах, то есть, мкЭ м−2 с−1, хотя эта единица не является стандартной и её использование часто неоднозначно. PAR можно выражать в единицах энергии (интенсивность излучения, Ватт/м2); это актуально при рассмотрении баланса энергии фотосинтезирующих организмов, но поскольку фотосинтез является квантовым процессом, то в физиологии растений PAR чаще всего выражают в единицах PPFD.

на заметку:

- в зависимости от спектрального состава параметры PPFD изменяются +/- 20%;

- каждой осветительной системе выдается технический паспорт.

  наименование стоимость 1 шт. кол-во кол. × цена 1 шт.
            
            
id: ((+id)), артикул: ((+vendor_code))
((+title))

((+price_single)) грн.

-      ((+quantity)) + ((+price_total)) грн.
      всего: ((+price)) грн.
В вашей корзине сейчас пусто :(
Самое время что то выбрать!