страница загружается

СПЕКТРИ ФИТО-СВІТИЛЬНИКІВ LGS

дата публікації: 2019-02-22 21:17:03

Спектр PHYSIO

Лампи зі спектром "PHYSIO" призначені для швидкого розвитку коренів і вузьких междоузлий, для розсади і розмноження, поряд з повним циклом вирощування листової зелені і мікро-грін.

INDOOR - це спектр повного циклу, оптимізований для швидкого росту і повноцінного розвитку рослин. Призначений для вирощування рослин від розмноження до дозрівання (плодоношення) -прорастаніе, клонування / живцювання, зміст материнських рослин, вегетативні і квітучі рослини - виключно в закритих приміщеннях.

INDOOR+ - універсальний спектр Indoor +, підходить для всіх етапів і стадій розвитку рослини. Призначений для вирощування рослин від розмноження до дозрівання (плодоношення) -прорастаніе, клонування / живцювання, зміст материнських рослин, вегетативні і квітучі рослини - виключно в закритих приміщеннях.

SOG - в порівнянні з режимом «SPECTR - INDOOR», або «SPECTR - PHYSIO», збагачений великою кількістю синіх фотонів в діапазоні 400-500 нм, які використовуються для компенсації розтягування рослин, викликаного далекої червоної сонячною радіацією.

SEEDLING - режим з подвійним піковим спектром при 450 нм і 660 нм призначений для швидкого накопичення антоціанів в рослинній тканині (т. е. фарбування в фіолетові кольори). Крім цього даний спектральний режим рекомендований для проростання розсади і вкорінення клонів / живців.

UV - з максимальною довжиною хвилі 400 нм розроблений для забезпечення позитивних фотоморфогенних реакцій, створюючи м'яку реакцію на стрес у рослин.

Наприклад, при правильному застосуванні даного режиму, дослідження показують збільшення освіти трихом і підвищений вміст ТГК в рослинах канабісу.

PR - режим з піковим спектром при 660 нм призначений виключно для фоторецепторів фітохромного червоного кольору. Цей спектр широко використовується для націлювання на Фітохром Red (Pr) при фотоморфогенном освітленні і використовується для затримки цвітіння у рослин короткого дня.

PFR - Наш спеціальний режим з піковим спектром при 730 нм, «SPECTR - PFR» призначений виключно для фоторецепторів фітохрому далекого червоного кольору. Цей спектр широко використовується для націлювання на Фітохром Far Red (Pfr) при фотоморфогенном освітленні, і використовується для подовження темного періоду, щоб стимулювати процес цвітіння в рослинах короткого дня.

© Green Future. При копировании наших материалов обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.

Последние публикации
21
лип
smart hydra
Гідропоніка - це метод вирощування рослин з використанням води і поживних речовин, не використовуючи грунт.
21
січ
як зробити правильний вибір
У даній публікації, ми розповімо Вам, як вибрати якісні фіто-світильники, на що варто звернути увагу і як уникнути підробок.
14
груд
як правильно вимірювати PPFD
Освітлювальні компанії, які публікують PPFD тільки в центральній точці зони покриття, сильно переоцінюють справжню інтенсивність світла світильника.
АВТОРИЗАЦИЯ
я хочу зарегистрироваться »
отправка сообщения
Спасибо!
Ваше сообщение отправленно нашему специалисту. Мы свяжемся с вами в ближайшее время!
Замовити зворотній дзвінок
Фотосинтетически активная радиация - PAR

Фотосинтетически активная радиация, или, сокращённо, ФАР (PAR) — часть доходящей до биоценозов солнечной радиации в диапазоне от 400 до 700 нм, используемая растениями для фотосинтеза. Этот участок спектра более или менее соответствует области видимого излучения.

Фотосинтетический фотонный поток — суммарное число фотонов, излучаемых в секунду в диапазоне длин волн от 400 до 700 нм (мкмоль/с). Иногда эту величину выражают в эйнштейнах, то есть, мкЭ м−2 с−1, хотя эта единица не является стандартной и её использование часто неоднозначно. PAR можно выражать в единицах энергии (интенсивность излучения, Ватт/м2); это актуально при рассмотрении баланса энергии фотосинтезирующих организмов, но поскольку фотосинтез является квантовым процессом, то в физиологии растений PAR чаще всего выражают в единицах PPFD.

на заметку:

- в зависимости от спектрального состава параметры PPFD изменяются +/- 20%;

- каждой осветительной системе выдается технический паспорт.

  наименование стоимость 1 шт. кол-во кол. × цена 1 шт.
            
            
id: ((+id)), артикул: ((+vendor_code))
((+title))

((+price_single)) грн.

-      ((+quantity)) + ((+price_total)) грн.
      всего: ((+price)) грн.
В вашей корзине сейчас пусто :(
Самое время что то выбрать!