страница загружается

ЯК ЗРОБИТИ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР?

дата публікації: 2019-01-21 07:41:13

У даній публікації, ми розповімо Вам, як вибрати якісні фіто-світильники, на що варто звернути увагу і як уникнути підробок.

Ви дізнаєтеся, як правильно використовувати світильник, щоб виростити здорові, міцні і повноцінні рослини, які порадують Вас своїм урожаєм!

Перше, на що необхідно звернути увагу, це на корпус світильника (лампи). Він повинен бути ОБОВ'ЯЗКОВО з алюмінію і ні в якому разі не пластиковий.

Абсолютно ВСЕ світлодіоди нагріваються в процесі світіння. Цього уникнути неможливо, така фізика процесу. Для того, щоб світлодіод не перегріватися, від нього потрібно відвести зайве тепло, а для цього необхідний радіатор - їм є алюмінієвий корпус світильника.

Сумлінні виробники світильників використовують спеціальний сплав алюмінію, що володіє повещенних теплопровідністю.

Якщо корпус світильника виготовлений із пластику, то виходить зворотний ефект - пластик, як ізолятор, грає роль термоса, не дає тепла вийти. Внаслідок чого світлодіод перегрівається, знижується світловий потік, в результаті світлодіод перегорає і відбувається втрата потужності PAR.

Термін служби таких світильників (ламп) дуже малий, а ефективність залишає бажати кращого. У практиці використання подібного обладнання, є навіть випадки загоряння пластикового корпусу, через перегрів.

Дуже важливо, щоб обраний Вами світильник був з високим ступенем захисту.

Друге, на що треба звертати увагу, це на кількість і якість використовуваних світлодіодів.

Для здешевлення собівартості освітлювальних систем, недобросовісні виробники використовують невелику кількість світлодіодів, до яких подають великі струми, щоб отримати максимальну яскравість. Через таку експлуатації, світлодіоди працюю на межі своїх можливостей і швидко згорають. Тому термін дії таких світильників не більше 1,5-2 років.

Виробники, які професійно підходять до випускається обладнання, навпаки, застосовують більшу кількість високоефективних світлодіодів, при невеликих токах, в щадному режимі, що сприяє надійності і довговічності. Термін експлуатації таких світильників, при щоденному використанні не менше 16-18 годин, складає чесні 10-15 років!

На замітку: Всі освітлювальні прилади компанії GREEN FUTURE, обладнані тільки високоякісними світлодіодами від світових лідерів, виробників світлодіодної продукції для рослинництва!

На ринку зараз продаються сотні моделей фіто-ламп, в основному від Китайських виробників. Існує великий ризик придбати неякісну підробку, яка на перший погляд начебто світить, але як з'ясовується в процесі експлуатації - користі ніякої не дає - рослини витягуються, мають порушення в своїй структурі, а урожай не відповідає очікуванням.

Якщо ви вирішили самостійно вибрати фіто-лампу або фіто-світильник, то він повинен відповідати тому рівню світлового потоку, який потрібно тому чи іншому культивованому рослині.

Детальніше про типові значеннях PPFD і DLI для кожної культури. »

Перевірити вірність спектра і потужність світлового потоку без спеціального обладнання, в домашніх умовах Ви не зможете!

Як правило доводиться вірити заявленим технічним характеристикам виробника.

28
лист
типичные значения PPFD и DLI для конкретной культуры
Принимая во внимание DLI, PPFD и количество светлых часов в день, вы можете рассчитать общее количество светильников, необходимых чтобы осветить площадь своего тепличного хозяйства.

Радимо вибирати тільки професійне обладнання для рослинництва від тих виробників, які мають заслужену часом репутацію на ринку освітлювальних систем і гарантують якість продукції, що випускається!

На замітку: Всі освітлювальні прилади компанії Green Future - відповідають найвищим вимогам професіоналів, мають ступінь захисту IP 54/65/67.

Третій, і не маловажний параметр при виборі освітлювального обладнання - потужність світильника і площа, яку він висвітлює.

22
жовт
системы освещения для растений: терминология и метрики
Целью данной публикации является расшифровка терминов и сокращений, а также исправление некоторых распространенных недоразумений.

Знову ж і тут недобросовісні виробники, і продавці, обманюють, обіцяючи, що лампа в 30 ват може висвітлити площа в 10 квадратних метрів! Звичайно, якщо повісити такий світильник на висоту 5 метрів - приміщення такий прилад освітить, тільки ось з такої висоти користі для рослин ніякої не буде.

Для прикладу, зі збільшенням висоти підвісу всього лише на 100 см, світловий потік зменшується в РАЗИ, тому що PPFD обернено пропорційно квадрату відстані! Чим менше потужність (ФАР) PAR у фіто-світильника тим ближче до рослини повинен бути встановлений світильник.

« Детальніше про параметри PAR, PPF і PPFD

Найкращий і вірний спосіб, це придбати світильник за рекомендацією і відгуками тих, хто вже купував і випробував на своїх рослинах прогресивні системи освітлювального обладнання для рослинництва від GREEN FUTURE.

Або ж пропонуємо Вам звернутися до наших опублікованих матеріалів або зв'язатися зручним для Вас способом з нашими фахівцями і отримати вичерпну технічну консультацію з питання вибору необхідного для Ваших потреб освітлювального обладнання!

на замітку: GREEN FUTURE - гарантує якість своєї продукції, а ефективність наших світильників доведена відгуками і успішними прикладами наших численних покупців.

Ми відрізняємося від інших виробників тим, що наші системи освітлення використовуються для вирощування найрізноманітніших культур цілий рік в приміщеннях закритого типу. Овочі, ягоди, салати, пряні трави, полуниця, томат, перець, а також квіти - це далеко не повний перелік того, що культивується завдяки нашим системам освітлення.

Вибір професіоналів - це системи освітлення LED GROW SYSTEMS від GREEN FUTURE!

Ми проводимо експерименти і досліди з використанням різних спектрів, режимів освітлення, дивимося і вивчаємо їх вплив на рослини.

Зараз основні дослідження спрямовані на вивчення і підбір відповідних культур і їх сортів, для вирощування в домашніх умовах, під штучним освітленням, в будь-який час року.

Щоб кожна сім'я змогла себе забезпечити екологічно чистими і свіжими овочами, салатами та іншої їжею рослинного походження.

Що буде в майбутньому?

До 2050 року населення Землі досягне 9,1 мільярда чоловік. А 80% населення буде жити в міських центрах, це означає, що виробництво продуктів харчування має збільшитися на 70%.

Ми впроваджуємо і створюємо рішення, для зростаючих потреб!

50K + людина можуть харчуватися протягом усього року з однієї вертикальної ферми з 30 поверхів (дієта 2000 KCal).

Використовуючи прогресивні технології рослинництва в повсякденному житті, споживач отримує ряд переваг перед класичними методами садівництва, а саме:

  • не потрібно ніяких інсектицидів і гербіцидів. Овочі переносять менше бактерій, забезпечуючи тим самим більш тривалий термін зберігання;
  • істотне зниження викидів CO2 за рахунок скорочення транспортування;
  • виключення проміжних етапів, які впливають на кінцеву ціну їжі.

Вибір професіоналів - це системи освітлення LED GROW SYSTEMS від GREEN FUTURE!

© Green Future. При копировании наших материалов обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.

Последние публикации
21
лип
smart hydra
Гідропоніка - це метод вирощування рослин з використанням води і поживних речовин, не використовуючи грунт.
22
лют
СПЕКТРИ ФИТО-СВІТИЛЬНИКІВ Модельний ряд (LGS v.1) на базі діодів 3535
14
груд
як правильно вимірювати PPFD
Освітлювальні компанії, які публікують PPFD тільки в центральній точці зони покриття, сильно переоцінюють справжню інтенсивність світла світильника.
АВТОРИЗАЦИЯ
я хочу зарегистрироваться »
отправка сообщения
Спасибо!
Ваше сообщение отправленно нашему специалисту. Мы свяжемся с вами в ближайшее время!
Замовити зворотній дзвінок
Фотосинтетически активная радиация - PAR

Фотосинтетически активная радиация, или, сокращённо, ФАР (PAR) — часть доходящей до биоценозов солнечной радиации в диапазоне от 400 до 700 нм, используемая растениями для фотосинтеза. Этот участок спектра более или менее соответствует области видимого излучения.

Фотосинтетический фотонный поток — суммарное число фотонов, излучаемых в секунду в диапазоне длин волн от 400 до 700 нм (мкмоль/с). Иногда эту величину выражают в эйнштейнах, то есть, мкЭ м−2 с−1, хотя эта единица не является стандартной и её использование часто неоднозначно. PAR можно выражать в единицах энергии (интенсивность излучения, Ватт/м2); это актуально при рассмотрении баланса энергии фотосинтезирующих организмов, но поскольку фотосинтез является квантовым процессом, то в физиологии растений PAR чаще всего выражают в единицах PPFD.

на заметку:

- в зависимости от спектрального состава параметры PPFD изменяются +/- 20%;

- каждой осветительной системе выдается технический паспорт.

  наименование стоимость 1 шт. кол-во кол. × цена 1 шт.
            
            
id: ((+id)), артикул: ((+vendor_code))
((+title))

((+price_single)) грн.

-      ((+quantity)) + ((+price_total)) грн.
      всего: ((+price)) грн.
В вашей корзине сейчас пусто :(
Самое время что то выбрать!